Strony internetowe

W okresie naszej działalności stworzyliśmy i wypozycjonowaliśmy wiele stron i sklepów internetowych na lokalnym rynku. Nasza ekipa składa się z kreatywnych profesjonalistów różnych dziedzin. Każdy z fachowców posiada duże doświadczenie i wiedzę, którą nieustannie rozwija i poszerza, by być na bieżąco ze wszystkimi obowiązującymi w branży trendami i nowościami. 


W naszym zespole znajdują się programiści, graficy, specjaliści SEO, fotografowie. Poza tym od wielu lat stale współpracujemy ze sprawdzonym gronem specjalistów i podwykonawców. Dzięki wypracowanemu przez dekadę systemowi zlecenia wykonujemy kompleksowo, profesjonalnie i na czas. 
Podczas pracy dbamy o najdrobniejsze szczegóły techniczne, jak i wizualne aby efekt końcowy był nie zgodny z oczekiwaniami naszych zleceniodawców.

 
Wśród naszych największych atutów znajduje się nie tylko profesjonalna obsługa i nieszablonowe pomysły, ale również szybka realizacja oraz korzystne ceny wszystkich usług. Tworzymy projekty skrojone na potrzeby i możliwości zarówno małych, jak i ogromnych firm, każdemu z klientów proponując atrakcyjne warunki współpracy.


Niektóre z naszych realizacji:

Adres: Osiedle Beskidzkie 8/28, 34-200 Sucha Beskidzka

Tel. 502 339 110

© 2023 by ITGT

Kontakt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now