Monitoring wizyjny

Zobacz co dzieje się na terenie Twojej posesji czy  firmy, dbaj o bezpieczeństwo domowników, pracowników.Monitoring wizyjny umożliwia śledzenie zdarzeń za pomocą kamer przemysłowych. Monitoring stanowi podstawowy system bezpieczeństwa chroniący teren, budynek, biura, towar.

 

Ale również działający prewencyjnie na pracowników co zwiększa bezpieczeństwo pracy.Monitoring wizyjny umożliwia śledzenie zdarzeń za pomocą kamer przemysłowych. Obrazy z kamer są przesyłane do centrum odbiorczego, gdzie personel może na monitorach obserwować nadzorowany obszar lub obiekt. Obrazy są najczęściej rejestrowane.

 

Dzięki temu możliwe jest wykrywanie okoliczności wskazujących na istnienie zagrożeń dla osób i mienia oraz możliwości powstania szkód.

Monitoring wizyjny jest powszechnie stosowany w centrach handlowych, hipermarketach, kasynach, szkołach, w firmach oraz na terenach miejskich, w tym na ulicach, skrzyżowaniach, parkingach itp.

Jeszcze niedawno tego typu systemy określano jako telewizja przemysłowa, telewizja dozorowa. Obecnie te określenia są wypierane przez „monitoring wizyjny”.

Adres: Osiedle Beskidzkie 8/28, 34-200 Sucha Beskidzka

Tel. 502 339 110

© 2023 by ITGT

Kontakt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now